Miejsca świata

Wydawnictwo: Twoje Książki
albumy

Miejsca świata to przepiękna pozycja albumowa prezentująca najpiękniejsze miejsca. Znajdziesz tu informacje o Alhambrze - twierdzy mauretańskich kalifów. Udasz się do Omanu, na Półwysep Arabski, aby zwiedzić Wielki Meczet w Maskacie i pałac sułtański Al. Alam. W Chinach zobaczysz buddyjskie świątynie wykute w skałach, a w Tybecie spotkasz się z mnichami. Przepiękne kolorowe zdjęcia i interesujące opisy spowodują, że nie będziesz mógł oderwać się od lektury tej książki.

źródło opisu: Okładka książki

źródło okładki: Zdjęcie autorskie