Makijaż na różne okazje. Zrób to sama

Wydawnictwo: Literat
Inne
youstyna

Nawet delikatny makijaż powoduje, że kobieta czuje się bardziej komfortowo oraz staje się pewniejsza siebie. Jeśli nie masz wprawy w robieniu makijażu lub nie wiesz, jak się za niego zabrać, to właśnie ta książka ci w tym pomoże. Dowiesz się, w jakiej kolejności oraz jak nakładać kosmetyki, jak podkreślić kości policzkowe, zatuszować niedoskonałości skóry i dobrać makijaż najodpowiedniejszy dla siebie. Autorka pokazuje propozycje kompozycji kolorystycznych cieni do określonych kolorów oczu. Prezentuje, jak możesz pomalować się w poszczególne pory roku, a także proponuje makijaż dzienny oraz wieczorowy.

źródło opisu: wydawca

źródło okładki: google