Prawo dla filmowców

Wydawnictwo: Wojciech Marzec

Nieważne, czy robisz filmy fabularne profesjonalnym sprzętem, czy robisz je telefonem, a może aparatem cyfrowym: prawo dla wszystkich jest takie samo! Jeśli: - jesteś profesjonalistą w branży filmowej, który nie rozumie swojego prawnika; - jesteś początkującym filmowcem, wysyłającym filmy na: konkursy, festiwale lub do telewizji (niezamówione materiały); - masz firmę kręcącą...

Jeśli:

- jesteś profesjonalistą w branży filmowej, który nie rozumie swojego prawnika;
- masz firmę kręcącą filmy korporacyjne, wesela, relacje z konferencji, reklamy do Internetu, materiały dla lokalnej telewizji, filmiki dla telewizji internetowej;
- studiujesz kierunek związany z filmem i nie możesz przebrnąć przez podręczniki dla prawników:
- jesteś vlogerem lub amatorem, kręcisz filmy komórką, aparatem cyfrowym i wrzucasz je do Internetu;

bardzo możliwe, że przeczytasz w tej książce o swoich prawnych problemach. Znajdziesz ich rozwiązanie, albo zauważysz, że Twoje określone działanie może oznaczać kłopoty.
Książka „Prawo dla filmowców” nie jest dla prawników. Jest dla wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób: profesjonalny lub amatorski rejestrują obraz. Prawo bywa nudne, ale możliwe, że dzięki tej książce tego nie zauważysz.

źródło opisu: http://www.w-wm.pl/ksiazki/prawo-dla-filmowcow

źródło okładki: http://www.w-wm.pl/ksiazki/prawo-dla-filmowcow