Traktat szermierczy o sztuce walki polską szablą husarską Część 2

Wydawnictwo: Napoleon V
historia
youstyna

Tom jest przeznaczony dla tych wszystkich, którzy zapoznali się z częścią pierwszą, będącą swoistym wprowadzeniem do nauki staropolskiej sztuki szermierskiej polską szablą bojową zwaną - husarską i chcą dalej pogłębiać swoją wiedzę w tej tematyce. Wiem też, że wiele osób korzysta z moich książek samodzielnie ćwicząc polską sztukę walki, dlatego obecnie wydawany Traktat tak jest ułożony, by korzystanie z zawartej w nim wiedzy było również możliwe.
Książka ta, to kolejny krok naprzód w poznawaniu historii i technik związanych z polską szablą bojową. W przeciwieństwie do części pierwszej, część historyczna jest znacznie krótsza, część techniczna znacznie dłuższa.

Arkadian449 | 2017-06-12