Obrona sycylijska. Wariant Richtera Rauzera

hobby
youstyna

Wariant Richtera-Rauzera w obronie sycylijskiej znajduje się w bogatym repertuarze debiutowym najwybitniejszych szachistów świata XX i XXI wieku. Książka powstała z myślą o początkujących szachistach, którzy nie od razu muszą wiedzieć wszystko. Analizuje kontynuacje, które, zdaniem autora, są najważniejsze. W pierwszej części książki omawiane są poszczególne posunięcia. W drugiej -...

W pierwszej części książki omawiane są poszczególne posunięcia. W drugiej - zaprezentowane są przykładowe partie. Całość, dla łatwiejszego poruszania się po poszczególnych wariantach, poprzedzono diagramami.