Mumie o poranku

Tłumaczenie: Barbara Łukomska
Cykl: Magiczny domek na drzewie [Mamania] (tom 3)
Wydawnictwo: Mamania
Mummies in the Morning
domek, na drzewie, osborne, dla dzieci, mumie
bajki
mamania

Pora na kolejną przygodę! Trzecia wyprawa Ani i Jacka w ukochanej przez dzieci na całym świecie serii o magicznym domku na drzewie. Tym razem rodzeństwo wybiera książkę o starożytnym Egipcie. Przecież Jacek zawsze chciał zobaczyć piramidy! Czeka ich jednak coś o wiele trudniejszego – ich pomocy potrzebuje bowiem… mumia! Czy uda im się rozwiązać zagadkę, czy też sami skończą jako...

Tym razem rodzeństwo wybiera książkę o starożytnym Egipcie. Przecież Jacek zawsze chciał zobaczyć piramidy! Czeka ich jednak coś o wiele trudniejszego – ich pomocy potrzebuje bowiem… mumia! Czy uda im się rozwiązać zagadkę, czy też sami skończą jako mumie?

Przeżyj niezwykłą podróż w czasie z Jackiem i Anią, a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mumiach, sięgnij też po książkę „Magiczny domek na drzewie. Tropiciele faktów. Mumie”.

źródło opisu: mamania.pl

źródło okładki: mamania.pl

anta_a | 2017-01-09
Przeczytana: 09 grudnia 2016

3 tom cyklu. Książki można też czytać oddzielnie (rzadkie nawiązania do poprzednich części nie zepsują lektury), choć wiadomo, że przyjemniej czytać po kolei. 5 latkowi książka się podobała, choć musiałam pewne zagadnienia dotyczące kultury starożytnego Egiptu tłumaczyć (syn jest dociekliwy). Lektura sprawiła nam obojgu przyjemność.

MalyMysz | 2016-10-15
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2016