Kup teraz - 14 ofert w cenie od 8.55 zł do 17.91 zł

Mumie o poranku

Mary Pope Osborne Wydawnictwo: Mamania Cykl: Magiczny domek na drzewie [Mamania] (tom 3) bajki
Mummies in the Morning
Barbara Łukomska
Mamania
domek na drzewie osborne dla dzieci mumie
Mummies in the Morning
Magiczny domek na drzewie [Mamania] (tom 3)
bajki
Barbara Łukomska
domek na drzewie osborne dla dzieci mumie

3 tom cyklu. Książki można też czytać oddzielnie (rzadkie nawiązania do poprzednich części nie zepsują lektury), choć wiadomo, że przyjemniej czytać po kolei. 5 latkowi książka się podobała, choć musiałam pewne zagadnienia dotyczące kultury starożytnego Egiptu tłumaczyć (syn jest dociekliwy). Lektura sprawiła nam obojgu przyjemność.

• Dziecięce
  • Mieszko przeczytał
  • Czytane z mamą
  • Z Martą
  • Fantastyka książki
  • 2020

Dodaj cytat z książki Mumie o poranku