6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Devastation
angielski
Shaula

The Beauty and the Beast saga ends with Devastation...

Abused and rejected, Benella strives to regain a purpose for her life, and finds herself returning to the last place she ever wanted to see. She must learn when it is right to forgive and when it is time to move on.

Intended for adult readers only due to sexual situations, violence, and moderate language.

źródło opisu: amazon.com

Shaula | 2016-08-29
Przeczytana: 02 kwietnia 2016

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Niestety, nie tak dobra, jak poprzedniczki, ale przyzwoicie napisana. Minus 2 gwiazdki za sceny gwałtu i tego, jak ten wątek został poprowadzony. Postawmy sprawę jasno: jeśli jedna strona czegoś nie chce, a druga używa przemocy w dowolnej formie, by zmusić pierwszą osobę do poddania się własnej woli, to jest to GWAŁT. Niestety, w książce nie było to aż tak klarowne, brakowało też konsekwencji w postępowaniu ze sprawcami gwałtu. Kolejny minus za nagłe przemiany okropnych bohaterów w dobrych i miłych ludzi. Taki happy ending dla mnie osobiście jest sztuczny, naciągany i totalnie nie do przyjęcia.

Ayona | 2016-11-01
Na półkach