Prawo autorskie. Komentarz dla praktyków

Wydawnictwo: ODDK
prawo, autorskie, muzyka, muzyk, ustawa
muzyka
Vesna

Jedyny na rynku komentarz, który w sposób praktyczny omawia zagadnienia prawa autorskiego i praw pokrewnych. Szczegółowy i praktyczny komentarz do każdego artykułu ustawy, wzbogacony materiałami związanymi z praktyką stosowania prawa, tj. przykładowe wzory dokumentów (w tym umowy i pisma procesowe) oraz tezy orzeczeń sądowych, dotyczące konkretnych stanów faktycznych. Z uwagi na fakt, iż...

Z uwagi na fakt, iż szereg przepisów staje się w pełni zrozumiała dopiero po ich skojarzeniu z innymi przepisami - autor przedstawia również związki między omawianymi przepisami.

źródło opisu: www.oddk.pl

źródło okładki: zdjęcie autorskie