Skarga kasacyjna. Zażalenie do Sądu Najwyższego na podstawie art. 394 kpc

Wydawnictwo: Wolters Kluwer
prawo, skarga kasacyjna
pozostałe
pirat_ta

W publikacji przedstawiono praktyczne rozwiązania dotyczące problematyki regulacji i procedur odnoszących się do skargi kasacyjnej i zażalenia na orzeczenie uchylające sprawę do ponownego rozpoznania. Wykorzystano w niej bogate orzecznictwo Sądu Najwyższego, jak również zaprezentowano stanowisko doktryny. Książka jest przeznaczona przede wszystkim dla praktyków, zarówno sędziów, jak i...

Książka jest przeznaczona przede wszystkim dla praktyków, zarówno sędziów, jak i profesjonalnych pełnomocników - adwokatów, radców prawnych. Może również stanowić cenne źródło wiedzy dla aplikantów, a także asystentów sędziów.

źródło opisu: okładka

pirat_ta | 2016-08-16