Zgłosuj na książki roku 2017
8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
fantastyka, kryminał, thriller
komiksy
KotWBookach

Odzyskawszy siły po starciu ze Strażnikiem, Gabriel Majewski zaczyna rozumieć, że aby kontynuować przestępcza karierę, musi rozprawić się ze swoim prześladowcą. Choć media zaczynają już mówić o tajemniczym "Lisie", młody złodziej postanawia wyjść z ukrycia i zmierzyć się z samozwańczym obrońcą Warszawy na własnych warunkach. Nie jest jednak świadom, że tropem mściciela podąża też nieustępliwy komisarz Zgroza.

źródło opisu: Sol Invictus, 2016

źródło okładki: http://sol-shop.pl/

KotWBookach | 2016-08-13

Pamiętacie jeszcze „Lisa”? Dużo czasu zdążyło upłynąć, odkąd przedstawiałam czytelnikom trzeci zeszyt serii o Gabrielu Majewskim i jego burzliwych losach jako przypadkowego superbohatera wrzuconego w polskie realia. Od premiery ostatniego odcinka, która miała miejsce na tegorocznym Pyrkonie, też zdążyło minąć już dobrych kilka miesięcy, w tym czasie jednak sporo się działo. „Lis” zdążył zdobyć sobie spore grono fanów, o czym najlepiej świadczy fakt, iż nakład pierwszej części prędko rozszedł się aż do ostatniej sztuki. Jeśli więc ktoś jeszcze nie ma, a chciałby, zalecałabym pośpiech w przeszukiwaniu sklepów, może gdzieś jeszcze zalegają jakieś ukryte przed ludzkim wzrokiem komiksowe skarby. Tymczasem jednak mam do powiedzenia coś o zeszycie czwartym, zatytułowanym „Obława”.

W trzeciej części dowiadujemy się o planach Gabriela i Laury. Jak się okazało, siostra Lisa nie tylko zdaje sobie sprawę z jego działalności, ale jest też w nią bardzo zaangażowana, pozostając na pozycji...

książek: 1955
Marta | 2018-01-26