Kuchnia na twoich zasadach. Ponad 100 prostych przepisów zainspirowanych zdrowymi przysmakami z całego świata

Tłumaczenie: Aleksandra Żak
Wydawnictwo: Vivante
Make Your Own Rules Cookbook: More Than 100 Simple, Healthy Recipes Inspired by Family and Friends Around the World
Precious

Uwolnij się od etykiet, osądów, ograniczeń i stresów związanych z jedzeniem – wyrwij się z błędnego koła przejadania się i głodówek, kar i nagród, diet i porażek i przede wszystkim baw się dobrze gotując po swojemu. Wystarczy, że wsłuchasz się w prawdziwe potrzeby twojego ciała, pozwolisz sobie na intuicyjne podejmowanie decyzji i zrobisz kolejne kroki w tworzeniu własnych zasad: *sprawdź,...

*sprawdź, jak rozkoszować się podstawowymi smakami i komponować z nich prawdziwe uczty dla podniebienia,

*wyposaż kuchnię w zdrowe, ekologiczne produkty,

*wybierz przydatne i praktyczne akcesoria kuchenne, które uprzyjemnią Ci gotowanie,

*znajdź w twoim zapełnionym kalendarzu czas na zakupy spożywcze

…i pokochaj gotowanie według własnych zasad!

"Kuchnia na twoich zasadach", zainspirowana podróżami autorki po całym świecie, tradycjami rodzinnego domu na Środkowym Zachodzie i codziennym życiem w Nowym Jorku, zawiera ponad 100 przepisów na soki, smoothie, sałatki, dania główne i desery stworzonych po to, byś promieniała, czuła się pełna energii i nasycona.

Pożegnaj się z daniami na wynos, puść wodze fantazji i ubrudź sobie ręce w kuchni!

źródło opisu: Wydawnictwo Vivante, 2016

źródło okładki: http://www.illuminatio.pl/