Dieta na twoich zasadach

Okładka książki Dieta na twoich zasadach
Tara Stiles Wydawnictwo: Vivante kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Vivante
2016-05-24
2016-05-24
Data 1. wydania:
2014-11-11
Aleksandra Żak

Jak zaczęłam czytać tą książkę od razu poczułam, że Tara myśli jak ja. Ok są rady dietetyków, trenerów, naukowców, ale przede wszystkim trzeba robić to co na nas dobrze wpływa i tak jeść. Trzeba stworzyć swoje żywieniowe zasady, sprawdzać je i modyfikować gdy zajdzie potrzeba. W książce Tary dużo jest oczywiście jogi, sporo medytacji i jedzenia (łącznie z fajnymi przepisami). Wszystko utrzymane w konwencji "możesz" a nie "musisz".

Motywujaca ksiazka. Troche o jodze, troche o zdrowym odzywianiu i o generlanie dbaniu o siebie. Czyta sie bardzo szybko, ciekawa pozycja.

Dodaj cytat z książki Dieta na twoich zasadach