Budować, pożyczyć czy kupić?

Wydawnictwo: ICAN Institute
biznes, finanse

Budować, pożyczać czy kupić? Zapewnij zrównoważony rozwój swojej firmie! Sięgnij po przełomową książkę mistrzów strategii i wykorzystaj model Buduj Pożyczaj Kupuj, by rozbudować portfel projektów wzrostu swojej organizacji. Ta książka to bezcenne kompendium praktycznej wiedzy dla osób u sterów firm właścicieli, prezesów, członków zarządu, dyrektorów finansowych i menedżerów, którzy szeroko...

Budować, pożyczać czy kupić?
Zapewnij zrównoważony rozwój swojej firmie! Sięgnij po przełomową książkę mistrzów strategii i wykorzystaj model Buduj Pożyczaj Kupuj, by rozbudować portfel projektów wzrostu swojej organizacji. Ta książka to bezcenne kompendium praktycznej wiedzy dla osób u sterów firm właścicieli, prezesów, członków zarządu, dyrektorów finansowych i menedżerów, którzy szeroko patrzą na przyszłość swoich przedsiębiorstw.

Przeczytaj książkę Laurence Capron i Willa Michella: poznaj sprawdzony model działania Buduj Pożyczaj Kupuj, który ułatwi Ci wybór pomiędzy fuzją, przejęciem, sojuszem, a wzrostem organicznym i pomoże uzyskać przewagę konkurencyjną nie tylko na krajowym, ale i zagranicznym rynku! Dowiedz się, jak zabezpieczyć zasoby niezbędne do zrównoważonego rozwoju Twojej firmy oraz jak z nich korzystać w kontekście zróżnicowanych okoliczności biznesowych.

Wszystko to – i wiele więcej– znajdziesz w „ Budować, pożyczać czy kupować?”!

Rixiu | 2017-07-12