Kuchnia domowa cz. II

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Ostoja
gotowanie, kuchnia, potrawy, przepisy
MrGwyn

W tej części "Kuchni domowej" Czytelnik znajdzie przepisy na dania mięsne i półmięsne , dania z podrobów, różnego rodzaju drobiu i produktów zbożowych. Ich wielką zaletą jest to że nie są udziwnione. Wynikają ze sprawdzonej tradycji kulinarnej zarówno rodzimej jak i innych słynnych z dobrego smaku kuchni europejskich. Przepisy tu zawarte pomogą każdej gospodyni, i tej wytrawnej i tej początkującej, sporządzić stosowny posiłek. Książka ta pomoże w zdrowym i racjonalnym żywieniu rodziny. Powinna się znaleźć w każdym domu.

źródło opisu: Oficyna Wydawnicza "Ostoja", 1998

źródło okładki: Zdjęcie autorskie