zarys metod ekonometrii zbiór zadań

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
biznes, finanse

Metody ekonometryczne znajdują coraz szersze zastosowanie w różnych dziedzinach badań ekonomicznych. Nie można jednak stwierdzić, że możliwości ekonometrii zostały już dobrze poznane. Na rynku wydawniczym ceni się szczególnie prace, w których najbardziej skomplikowane metody ekonometryczne są przedstawione w taki sposób, aby stały się zrozumiałym narzędziem badawczym. Do takich książek należy niniejszy podręcznik, od wielu lat cieszący się uznaniem studentów i wykładowców.

Elżbieta | 2011-04-27
Przeczytana: 27 kwietnia 2011