Negocjacje dla bystrzaków. Wydanie II

Wydawnictwo: Helion, Septem
biznes, finanse

Ty urodzony negocjator Negocjowanie masz we krwi. Robisz to przecież niemal codziennie dyskutując z rodziną, kolegami w pracy, nakłaniając sprzedawcę do udzielenia Ci rabatu, a pracodawcę do podwyżki. Może Twoje techniki nie są jeszcze doskonałe, ale to wkrótce się zmieni. Wystarczy fachowy kurs negocjowania przeprowadzony przez specjalistę światowej sławy, a osiągniesz biegłość, której potrzebujesz. Dlatego właśnie powstała książka Negocjacje dla bystrzaków. Solidna porcja wiedzy, podan

Agnar | 2016-04-17
Frogiś | 2015-02-16