Obszary i możliwości wykorzystania marketingu

Wydawnictwo: Wydawnictwo Akademii Ekonomicznej w Poznaniu
biznes, finanse

Zeszyty naukowe 34Polecamy następujące Zeszyty Naukowe: Rynek usług finansowych w Polsce w latach 1990-2001. Diagnozowanie i projektowanie koniunktury,red. J. Garczarczyk, nr 37 Instrumenty zarządzania we współczesnym przedsiębiorstwie, red. K. Zimniewicz, nr 36 Unia Europejska -współzależności i efekty jej polityki, red. E. Małuszyńska, nr 35 Współczesne tendencje w zarządzaniu. Studia i przyczynki na Jubileusz Profesora Tadeusza Mendla, red. K. Zimniewicz,nr 33 Wiejski rynek pracy w okresie transformacji ustrojowej gospodarki polskiej, red. B. Sosnowska, nr 32Książki można nabywać w Księgarni Akademii Ekonomicznej w Poznaniu Sp. z o. o. (Coliegium Altum, l piętro), 61-895 Poznań, ul. Powstańców Wielkopolskich 16, tel. (0-61) 854-31-48, tel./fax 854-31-47, www.ksiegarnia-ae.pl, e-mail: info@ksiegarnia-ae.pl Księgarnia prowadzi również sprzedaż wysyłkową.