Zarządzanie czasem pracy

Wydawnictwo: Antykwa
biznes, finanse

Im racjonalniej jest wykorzystywany czas, tym kraj jest zamożniejszy, jego społeczeństwo żyje lepiej. Toteż rośnie społeczne zapotrzebowanie na wiedzę dotycząca, sposobów racjonalnego gospodarowania czasem. W tej książce przedstawiono teoretyczne przesłanki i praktyczne wskazania zmierzające do efektywnego wykorzystania czasu pracy w firmie czy instytucji. Szczególnie wiele miejsca poświęcono na omówienie efektywnych i elastycznych i systemów pracy, stosowanych w nowoczesnych przedsiębiorstwach polskich i zagranicznych. Książkę tę adresuje się do praktyków, studentów i wykładowców oraz teoretyków zajmujących się tym zagadnieniem.Dr hab. Leszek Kozioł jest profesorem nadzwyczajnym Akademii Ekonomicznej w Krakowie, kierownikiem Zakładu Podstaw Zarządzania. Jest członkiem Komisji Ergonomicznej PAN oraz Komisji Nauk Organizacji i Zarządzania PAN. Jego specjalizacja naukowa to organizacja i zarządzanie, a w szczególności systemy, motywowania, zarządzanie czasem pracy oraz zarządzanie bezpieczeństwem pracy.

kociak1988 | 2010-10-25