Dynamiczne kształtowanie strategii marketingowej. Uwarunkowanie strukturalne i procesowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Adam Marszałek
biznes, finanse

Niniejsza książka stanowi niezwykle ciekawą i bardzo istotną pozycję, dotyczącą uwarunkowań strukturalnych i procesowych strategii marketingowej firmy. W niniejszej pracy została przedstawiona działalność marketingowa przez pryzmat koncepcji cyklu zorganizowanego przebiegu działania ze szczególnym uwzględnieniem aspektów strukturalnych i procesowych jako elementów strategii marketingowej. Publikacja umiejętnie rozwija dwa wątki studialno teoretyczny i pragmatyczny, które składają się na kształtowanie i realizację kompleksowego procesu marketingowego we współczesnym przedsiębiorstwie. Autorka szczególne znaczenie przypisuje kształtowaniu struktur organizacyjnych, ale rozpatrywanych na tle dynamiki procesów gospodarczych, tak realnych, jak też informacyjnych.