Etyczny kontekst marketingu produktów spożywczych

Wydawnictwo: Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa "Dom Organizatora"
978-83-7285-604-3
handel, żywność, marketing, reklama
FurryMouse

W książce omówiono wyniki badań dotyczących postrzegania przez adresatów oferty produktowej nieetycznie postępujących producentów i handlowców. Szczególną uwagę zwrócono na działania związane z samym produktem i jego marketingowymi atrybutami oraz z jego reklamowaniem. Opracowanie składa się z pięciu rozdziałów i zakończenia. I. Marketing etyczny i jego odwrotność. II. Nabywcy finalni jako...

Opracowanie składa się z pięciu rozdziałów i zakończenia.
I. Marketing etyczny i jego odwrotność.
II. Nabywcy finalni jako podmioty nieetycznych działań marketingowych producentów.
III. Postrzeganie producentów w kontekście poziomu etyki podejmowanych przez nich działań marketingowych.
IV. Postrzeganie handlowców w kontekście poziomu etyki podejmowanych przez nich działań marketingowych.
V. Kształtowanie emocjonalnej lojalności nabywców finalnych poprzez inspirowanie ich aktywności prosumpcyjnej na rynku produktów spożywczych.

wydawnictwo TNOiK, 2011

źródło opisu: TNOiK, 2011