Wieczór panieński - cała prawda

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Wieczór panieński - cała prawda
Olusia

Książka Anny Bogusławskiej powstała na podstawie dzienników Dawida Ozdoby, od lat uważanego za najlepszego, najbardziej znanego polskiego tancerza erotycznego. Lecz jego życie to nie tylko taniec. To również cudowne Kobiety, duże pieniądze, świat niepojętych zbiegów okoliczności, tzw. ,fart i marzenia. Jego pokazy obejrzały tysiące Kobiet na całym świecie. Krążą legendy o tym, z kim był, dla kogo i gdzie tańczył, z jakiego powodu wciąż pozostaje singlem.

Autorka, od lat przyjaciółka Dawida, ujawnia barwne, czasem szokujące detale z życia tancerza. Opisuje również jego przyjaciół i kolegów z zespołu. Po raz pierwszy, w tej właśnie książce, upublicznione zostały sekrety świata chippendalesów, również te prywatne, przez całe lata będące tematem tabu.

Zawód, który wykonują, wydawać się może czystą przyjemnością, ale autorka ujawnia także jego ciemną stronę. Opisuje trudną drogę, jaką pokonał Dawid, aby stać się numerem jeden. W rozmowie z nią bohater przyznaje się do popełnionych błędów, nieraz niosących dramatyczne konsekwencje i ważących na całym jego życiu.

źródło opisu: Edipresse Książki

źródło okładki: Edipresse Książki

Oczytana | 2017-04-25

Książka momentami zabawna, momentami ciekawa.
Jak dla mnie to coś do przeczytania "na raz" albo między czymś ciekawszym.

Bowsky | 2017-07-13

Książkę przede wszystkim bardzo dobrze się czyta, pozwala ona wyciągnąć sporo wniosków. Polecam ;)

Karolina | 2017-09-10
Marta | 2017-02-01