Wszystko jest po coś

Wydawnictwo: Czerwone i Czarne
iw-

Zapraszam was w podróż w głąb samych siebie. Jesteście gotowi? Ostrzegam, ta podróż może wywrócić wasze życie do góry nogami. Michał Piróg, niezwykle popularny i lubiany tancerz, na podstawie swoich życiowych doświadczeń, i tych złych, i tych dobrych, stworzył katalog trzynastu zasad, (to jego ulubiona liczba)które pomogły mu stać się tym, kim jest i osiągać sukcesy. Zasad uniwersalnych,...

Zapraszam was w podróż w głąb samych siebie. Jesteście gotowi?
Ostrzegam, ta podróż może wywrócić wasze życie do góry nogami.

Michał Piróg, niezwykle popularny i lubiany tancerz, na podstawie swoich życiowych doświadczeń, i tych złych, i tych dobrych, stworzył katalog trzynastu zasad, (to jego ulubiona liczba)które pomogły mu stać się tym, kim jest i osiągać sukcesy. Zasad uniwersalnych, które mogą pomóc każdemu wykorzystać życiową szansę i wydźwignąć się nawet z poważnych opresji.

źródło opisu: www.swiatksiazki.pl

źródło okładki: www.swiatksiazki.pl

Matylda Saresta | 2017-11-05

Dla wszystkich, chcących nareszcie zacząć żyć po swojemu:)
Taka odwaga zazwyczaj przychodzi z wiekiem, ale Michał pokazuje, jak to zrobić na skróty:)

Fizia | 2017-10-05
Przeczytana: 27 września 2017

Zwykle nie czytam takich książek, ale dostałam ją w prezencie i... Bardzo mi się podobała!
Dużo cennych przemyśleń, ważnych cytatów. Książka skłaniająca do myślenia o swoim życiu, popychająca do zmieniania go na lepsze.

Aga | 2018-03-27
Przeczytana: 27 marca 2018

Bardzo mądrze napisana książka inspirującego człowieka, który potrafi bronić swoich przekonań. Ciekawe przykłady, treść z życia wzięta, która otwiera oczy. Polecałbym książkę wielu sceptykom, nietolerancyjnym oraz zamkniętym w swoich przekonaniach ludziom. Podoba mi się, że książka jest wolna od uprzedzeń, czyta się ją tak jakby rozmawiało z człowiekiem, który stoi koło nas. Pełna pasji. Polecam serdecznie.

Przemek Czubacki | 2017-09-11

Książka tak jak głosi sam tytuł próbuje nam udowodnić, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Każdy krok, który stawiamy odbija się na naszej przyszłości. Trochę wątków autobiograficznych Pana Michała. Pamiętam, że po przeczytaniu sam miałem ochotę coś zmienić w swoim życiu co nie zdarza się zbyt często. Niestety przeszło już następnego dnia. ;)

edi | 2018-03-22

Książkę kupiłam podczas targów książki i nie żałuje.
To chyba prawda że "wszystko jest po coś"...

Ola | 2016-12-28

Godna polecenia, świetna książka :)

rosa3 | 2018-01-22
Przeczytana: 19 stycznia 2018

Książka daje do myślenia.

nita | 2018-04-01
Alicja | 2018-03-03