Prawdziwa miłość

Wydawnictwo: Edipresse
True Love
Jennifer Lopez, autobiografia
Suerte

To opowieść o miłości. Zaczęło się od jej utraty. Czułam, jakby mój świat nagle się rozsypał. Potem była podróż, która mnie odmieniła. Podczas przygotowań do światowej trasy koncertowej - pierwszej w mojej karierze - musiałam stawić czoła dużym wyzwaniom i pokonać paraliżujący lęk, lecz dzięki moim niezwykłym dzieciom wyszłam z tego silniejsza niż kiedykolwiek. To historia o tym, jak odkryłam...

To opowieść o miłości.
Zaczęło się od jej utraty. Czułam, jakby mój świat nagle się rozsypał. Potem była podróż, która mnie odmieniła. Podczas przygotowań do światowej trasy koncertowej - pierwszej w mojej karierze - musiałam stawić czoła dużym wyzwaniom i pokonać paraliżujący lęk, lecz dzięki moim niezwykłym dzieciom wyszłam z tego silniejsza niż kiedykolwiek. To historia o tym, jak odkryłam najprawdziwszą ze wszystkich miłości.

Jennifer Lopez jest nagradzaną aktorką, piosenkarką, tancerką, bizneswoman, projektantką mody, producentką filmową, filantropką, a teraz także autorką książki. Zdobyła status światowej ikony i ugruntowała swoją pozycję w branży filmowej i muzycznej. Sprzedaż jej płyt przekroczyła 70 milionów egzemplarzy, zaś łączny dochód z filmów - ponad dwa miliony dolarów. Magazyn „Forbes” ogłosił ją najpotężniejszą celebrytką na świecie, a „People” wybrał najpiękniejszą kobietą świata. Lopez jest jedną z najbardziej wpływowych artystek i wykonawczyń w historii oraz dumną mamą Maksa i Emme.

źródło opisu: Wydawnictwo Edipresse

źródło okładki: Wydawnictwo Edipresse

Aquaria | 2019-06-09
Na półkach: Przeczytane, 2018
Przeczytana: 09 kwietnia 2018

Pięknie wydana, ilustrowana, na śliskim papierze i rzekomo ręką samej artystki.
Na postać Jennifer Lopez i jej dokonania polecam sięgnąć na wikipedię ale jestem szczerze przekonany, że znajomość tej postaci jest powszechna. Wielka diva, ambitna aktorka, piosenkarka a przede wszystkim showmenka.
Swoją pierwszą książkę poświęciła na historię zakończenia jednego ze swoich małżeństw. Chociaż można było się spodziewać opisów całego życia JLO nie poświęca na to wiele uwagi, skupiając się emocjach które nią targały w okresie od 2010 do końca 2012.
Książka jest całkiem ciekawa ale pisana bardzo nierówno z wieloma niepotrzebnymi wtrąceniami. Z jednej strony mamy historię jej uczuć a z drugiej elementy przygotowania do jej pierwszej światowej trasy przez co w ostateczności ciężko powiedzieć o czym jest ta autobiografia. I czy wogóle jest to autobiografia czy reportaż czy powieść?

Dla fanów polecam, osoby postronne mogą się zgubić.

Boa | 2018-09-24

Nie myślałam, że mi się książka spodoba, obawiałam się płaskiej opowieści, drogiej tandety i pychy... a opowieść ciekawie przedstawiona w formie koncertu i poszczególnych utworów, no i Jenny uczuciowa i kochliwa i cierpieć też potrafi... śmiało możecie brać i czytać. Polecam.

Katherine Siayna | 2018-07-28
Przeczytana: 28 lipca 2018

Cudowna i wzruszająca książka , we love you Jennifer :-*

Justyna | 2018-07-08
Przeczytana: 08 lipca 2018

Książka dużo daje od siebie.
" Kochaj siebie"- takie przesłanie wyniosłam z tej opowieści.
Oczywiście, inna osoba może wynieść co innego, ale równie wartościowego.
Polecam

P.s. Ostatnio spotkałam się z opinią, że wszystkie książki to szmiry. Trochę się oburzyłam. Taki człowiek co tak twierdzi musiał sie tylko natknąć na tandetne książki, a nie te co naprawdę wnoszą cos do naszego życia.

Dominika Ziętara | 2018-06-26
Przeczytana: czerwiec 2018

Historia o tym jak odnaleźć swoją kobiecość, siłę oraz tą najprawdziwszą z miłości.
Jennifer Lopez to imię i nazwisko jestem przekonana, że zna prawie cały świat - aktorka, piosenkarka, tancerka, producentka. Wybrana przez magazyn "People" za najpiękniejszą kobietę świata, a "Forbes" za najpotężniejszą celebrytkę na ziemi. Znamy ją z telewizji, teledysków, programów typu show, ale nikt do tej pory nie miał okazji poznać jej 'od kuchni'. Napisała tą książkę, żeby rozliczyć się z przeszłością, ale jednocześnie pokazuje jak odnaleźć samą siebie, jak przetrwać trudne chwile, jak odnaleźć siłę własnej osobowości i odpowiada na pytanie czemu czasem warto przeżyć ciężkie chwile.
Jennifer zapowiada książkę: "To opowieść o miłości. Zaczęło się od jej utraty. Czułam jakby mój świat nagle się rozsypał. Potem nastąpiła podróż, która mnie odmieniła. Podczas przygotowań do światowej trasy koncertowej - musiałam stawić czoła poważnym wyzwaniom i pokonać jedne z moich największych lęków, lecz...

| 2018-04-05
Przeczytana: 05 kwietnia 2018

Piękna książka z pięknymi fotografiami.

Ale właściwie o czym jest. JLO tak bardzo miesza wątki rozwodu, swojej przeszłości, dzieci i muzyki oraz trasy koncertowej, że nie wiem jak nazwać tą pozycję. Autobiografia, pamiętnik, wspomnienia?

Nie żałuję zakupu ale czegoś mi tutaj brakuje. To jej debiut literacki (miejmy nadzieje, że jej) ale chyba chciała wcisnąć w to wszystko co tylko się da.

Za zdjęcia wielki ukłon. Fenomenalne.

pocahontas_88 | 2017-05-24
Przeczytana: 24 maja 2017

Książka ładnie wydana, okraszona masą zdjęć. Nie jest to lektura wybitna, ot wyrywek z życia piosenkarki...

AlexsBooks | 2017-05-13
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2017
Przeczytana: 07 maja 2017

Ale ciekawa książka !
a dokładniej pamiętnik samej Jennifer Lopez
Super że sama go napisała,
wiele rzeczy ciekawych się o niej dowiedziałam z tej książki.
okładka boska !

polecam serdecznie ;)

Ta książka to opowieść o miłości. Zaczęło się od jej utraty. Świat nagle się rozsypał. Potem nastąpiła podróż, która ją odmieniła. Podczas przygotowań do światowej trasy koncertowej- pierwszej w jej karierze- musiała stawić czoła poważnym wyzwaniom i pokonać jedne z największych lęków, lecz dzięki swoim dzieciom wyszła z tego silniejsza niż kiedykolwiek.

Autorka w swej książce zabiera nas czytelników w emocjonującą podróż przez wydarzenia roku, w którym ruszyła w pierwszą światową trasę. Rok, który odmienił jej życie.
Gdy zaczęła planować tamtą trasę, wiedziała, że stworzy bardzo osobisty show. Nie spodziewała się tylko, że będzie to tak wielkie, uwalniające doświadczenie. Układanie trasy koncertowej i cowieczorne występy dla publiczności na całym świecie pomogły jej wrócić do tego, kim jest: osobą, która śpiewa i tańczy, wyraża siebie i łączy się z ludźmi za pośrednictwem muzyki.
Wiele razy chciała porzucić pisanie tej książki, zdając sobie sprawę, że będzie to trudny proces, ze...

Paulina Kaleta | 2016-08-11

Od czasu do czasu lubię sięgnąć po biografię. Najbardziej fascynuje mnie życie Audrey Hepburn i Coco Chanel, dlatego z uporem maniaka zbieram książki o tych dwóch legendach. Jednak książki o współczesnych artystach także czytam. Zresztą uwielbiam czytać kolorową prasę i portale plotkarskie. Dla mnie jest to oderwanie się od rzeczywistości i takie małe hobby.

Myśląc o gwiazdach, celebrytach, artystach widzimy obraz nadludzi – zawsze piękni, uśmiechnięci, szczupli z idealnym życiem. Ale prawdy nigdy się nie dowiemy. To i tak jest jedna wielka kreacja dla publiczności, dla takich osób jak my. A jak jest naprawdę za zamkniętymi drzwiami.

Jennifer Lopez jest najlepszą aktorką wśród piosenkarek i najlepszą piosenkarką wśród aktorek. Znakomita tancerka, businesswoman, projektantka mody, filantropka, producentka filmowa. Gwiazda. Najseksowniejsza kobieta świata według magazynu People. A teraz jeszcze pisarka. „Prawdziwa miłość” to jej pierwsza książka przede wszystkim dla fanów...