Pięć Minut. Bajeczki na dobranoc.

Wydawnictwo: Wilga
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
anpatti

To wspaniałe książeczki dla wszystkich dzieci! Wierszowane wersje najbardziej znanych baśni świata spodobają się zarówno maluszkom, jak i starszym dzieciom. Dzięki krótkim, pięciominutowym historyjkom i bajecznie kolorowym ilustracjom najmłodsi polubią wspólne czytanie, czyli chwile spędzane z mamą, tatą i książką! Pięciominutowe bajki są doskonałe do czytania o każdej porze dnia! Gwiazdko,...

To wspaniałe książeczki dla wszystkich dzieci!

Gwiazdko, jasno nam świeć
Kocham Cię najbardziej na świecie
Pajączek uparciuszek
10 małych pingwinków
Była sobie raz staruszka, która mieszkała w bucie
Hej, dylu, dylu, dylu!
Straszna przygoda dziwnej staruszki
Kołysanki

źródło opisu: http://sklep.gwfoksal.pl/bajki-i-bajeczki-piec-minut-duplikat-1.html

źródło okładki: http://sklep.gwfoksal.pl/

Monka | 2016-12-28
Przeczytana: 28 grudnia 2016

... "Bajeczki na dobranoc" to świetna propozycja dla zabieganych rodziców ... w tej pięknie wydanej książeczce można znaleźć rymowane historyjki do czytania przed snem ... każde dziecko będzie zachwycone zarówno bajeczkami, jak i cudownymi ilustracjami, które odnajdzie na każdej stronie ... wystarczy pięć minut, aby przeczytać każdą z nich ... pięć minut, aby przenieść się w magiczny świat, w którym rządzi wyobraźnia ... moja A. najbardziej lubi kołysanki, które znajdują się na samym końcu książki ... ale za nim do nich dotrzemy przeglądamy i czytamy wszystkie wcześniejsze historie ... jednym słowem korzystamy z opcji pełny pakiet ;-) ;-) ...

mufloneks.blogspot.com