Śpiąca królewna. Bajki znane i lubiane

Seria: Bajki znane i lubiane
Wydawnictwo: Aksjomat
bajki
youstyna

A było to tak: ?Dawno, dawno temu, w odległym kraju, gdzie zawsze świeci słońce i kwitną piękne kwiaty, w zamku na wzgórzu żyli dobry król i królowa. Kiedy po latach oczekiwań na świat przyszła ich córka, król i królowa byli bardzo szczęśliwi. Ponieważ królewna urodziła się o świcie i wniosła w ich życie wiele radości, nazwali ją Aurora, czyli światło poranka?. Tak rozpoczyna się jedna z...

Tak rozpoczyna się jedna z najbardziej popularnych na świecie baśni - ?Śpiąca królewna?. Czytajmy zatem: dla siebie, by przypomnieć sobie magiczne czasy swojego dzieciństwa, i dla swoich dzieci, by zapoznać je z najpiękniejszymi opowieściami pisanymi z myślą o małych odbiorcach.

Mych | 2016-10-10
Na półkach