Brulion: reprint

Wydawnictwo: Biuro Literackie
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poezja

Faksymilowe wydanie nigdy wcześniej niepublikowanego młodzieńczego brulionu Rafała Wojaczka. Rękopis, przekazany wydawnictwu przez Bogusława Kierca, pozwala zapoznać się czytelnikowi z zaskakującymi juweniliami poety i rzuca nowe światło na jego tragiczną postać. Wierne odwzorowanie oryginału daje wręcz możliwość śledzenia ręki autora i podążania za jego myślą. Pozycja obowiązkowa w każdej biblioteczce. Osobne wydanie Brulionu dostępne tylko w księgarni Poezjem.

źródło opisu: http://www.poezjem.pl/tytul/448/Brulion-reprint/1/

źródło okładki: http://www.poezjem.pl/tytul/448/Brulion-reprint/1/

zajceva | 2017-04-08

Trzymać to w rękach, to jest coś wspaniałego!

Barbasia | 2017-11-17
Na półkach: Przeczytane, Poezja, Posiadam