Poznań. Kolorowy portret miasta

Seria: Kolorowy portret miasta
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Spółka z o.o. S.K.A.
youstyna

Kolorując obrazki i czytając ciekawostki, poznasz polskie miasta – ich historię, najciekawsze miejsca, tradycje i regionalne specjały. Książka zawiera podwójny (powtórzony) zbiór rysunków. Jeden możesz pokolorować przed wycieczką, a drugi – po zwiedzeniu miasta. Sprawdź, czym się różnią. Obrazki możesz również kolorować z rodzeństwem. Czy wasze dzieła są takie same? Książki z serii „Kolorowy portret miasta” to jedyna w swoim rodzaju zabawa!