Elementarz mojego dzieciństwa

Wydawnictwo: Fenix Editions
youstyna

Ta książka przygotuje najmłodszych na spotkanie z fascynującą wiedzą z różnych dziedzin, a tym, którzy już wkroczyli w szkolny świat, pozwoli utrwalić zdobyte informacje. To na stronach tego elementarza dzieci poznają alfabet oraz cyfry, nauczą się słów Mazurka Dąbrowskiego, odkryją różne rejony świata i Polski. Elementarna wiedza opatrzona pięknymi i barwnymi ilustracjami to idealny pierwszy krok w stronę nauki.

źródło opisu: http://bonito.pl/k-1058293-elementarz-mojego-dziecinstwa

źródło okładki: http://bonito.pl/k-1058293-elementarz-mojego-dziecinstwa

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!