Sprawdziany. Klasa 3. Matematyka

Seria: Sukces w nauce
Wydawnictwo: Literat
youstyna

Sprawdziany przeznaczone dla uczniów klasy III szkoły podstawowej. Obejmują najważniejsze treści programowe edukacji matematycznej – uczą logicznego myślenia, wspomagają pamięć i koncentrację. Zbiór testów przeznaczonych dla uczniów klasy III szkoły podstawowej. Zadania przedstawione w nich umożliwią ocenę wiedzy i umiejętności ucznia, utrwalą i uporządkują nowo poznane wiadomości, wspomogą...

Zbiór testów przeznaczonych dla uczniów klasy III szkoły podstawowej. Zadania przedstawione w nich umożliwią ocenę wiedzy i umiejętności ucznia, utrwalą i uporządkują nowo poznane wiadomości, wspomogą umiejętność logicznego myślenia, wnioskowania i kojarzenia faktów, rozwiną pamięć i poprawią koncentrację, korzystnie wpłyną na kreatywność ucznia, a także poprawią sprawność manualną i spostrzegawczość.

Sprawdziany zostały opracowane tak, aby dzieci, mimo kontroli, dobrze się bawiły. Opracowano je zgodnie z zasadą stopniowania trudności, dlatego należy przestrzegać zaproponowanej w nich kolejności. Mogą być wykonywane w czasie lekcji lub jako utrwalające zadania domowe. Czas wykonywania sprawdzianów należy dostosować do możliwości dzieci oraz etapu edukacyjnego. Wielokrotne powtarzanie zdobytych wiadomości i umiejętności zapewni dziecku dobre wyniki, a sukces w szkole pozytywnie wpłynie na jego dalszy rozwój.

źródło opisu: http://bonito.pl/k-1169427-sprawdziany-matematyka-klasa-3

źródło okładki: http://bonito.pl/k-1169427-sprawdziany-matematyka-klasa-3