Insight Guide Turkey
przewodnik turcja
krl

Ilustrowany przewodnik TURCJA to inspirująca lektura przed wyjazdem, bezcenna pomoc podczas podróży i oryginalna pamiątka po powrocie z wakacji. Zamieszczone niemal na każdej stronie fotografie tworzą barwny obraz historii oraz życia współczesnej Turcji. Przygotowane przez ekspertów liczne informacje, eseje i ciekawostki wiernie odzwierciedlają niezwykłą historię, kulturę i przyrodę Turcji,...

Przygotowane przez ekspertów liczne informacje, eseje i ciekawostki wiernie odzwierciedlają niezwykłą historię, kulturę i przyrodę Turcji, a także życie jej mieszkańców.

Przegląd wszystkich atrakcji wartych obejrzenia – od tętniącego życiem Stambułu po fascynujące wykopaliska w Efezie i „Turkusowe Wybrzeże” Morza Śródziemnego.

Szczegółowe mapy i plany ułatwiające nawigację.

źródło opisu: Opis z okładki

źródło okładki: Berlitz