Kiciuś Mruczuś

Seria: Książeczki kąpielowe
Wydawnictwo: Debit
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
youstyna

Kiciuś Mruczuś zgłodniał i chętnie by coś zjadł. Podpatruje, co jedzą inne zwierzaki, ale dochodzi do wniosku, że najlepsza dla kotka jest... miseczka mleka. Tę niewielką wesołą książeczkę kąpielową zaprojektowano z myślą o najmłodszych dzieciach. Znajdziemy w niej króciutką i łatwą do zrozumienia historyjkę, sympatycznych zwierzęcych bohaterów i piękne kolorowe ilustracje, które na pewno spodobają się maluchom.

źródło opisu: http://aros.pl/ksiazka/kapielowe---kicius-mruczus

źródło okładki: http://aros.pl/ksiazka/kapielowe---kicius-mruczus