Klub Kociaków Słodziaków. Psotny Węgielek

Tłumaczenie: Justyna Rychlik
Wydawnictwo: Publicat
Kitten Club. Buster's Naughty Tricks

Ania, Małgosia, Lila, Róża, Ela i Maja to najszczęśliwsze dziewczynki pod słońcem - każda ma śliczne kociątko. Założyły klub, aby spotykać się i opowiadać o przygodach ukochanych zwierzątek. Kotek Lili, Węgielek, jest przesłodki, ale niesforny - ciągle drapie meble i zrzuca cenne przedmioty z półek. Mama dziewczynki powoli traci do niego cierpliwość. Lila zawsze tłumaczy swojego pupila i...

Kotek Lili, Węgielek, jest przesłodki, ale niesforny - ciągle drapie meble i zrzuca cenne przedmioty z półek. Mama dziewczynki powoli traci do niego cierpliwość. Lila zawsze tłumaczy swojego pupila i bierze winę na siebie. Jednak kiedy Węgielek niszczy jej kostium na szkolne przedstawienie, dziewczynce sytuacja naprawdę staje się poważna. Czy przyjaciółki z Klubu Kociaków Słodziaków poradzą Lili, jak okiełznać psotnego Węgielka?

źródło opisu: http://www.empik.com/

źródło okładki: http://www.empik.com/