Ogród zen

Wydawnictwo: Debit
hobby
youstyna

Kolorowanie to zajęcie nie tylko dla najmłodszych. Wywiera kojący wpływ na ludzi w różnym wieku. Ma działanie podobne do medytacji: porządkuje myśli, wycisza emocje, przywraca harmonię wewnętrznego ja. Dodatkowo rozwija kreatywność i wyobraźnię. To znakomity sposób na relaks i wypełnienie nawet krótkich przerw w pracy i domowych obowiązkach. Prezentowane kolorowanki łączą w sobie walory...

Prezentowane kolorowanki łączą w sobie walory relaksacyjne z estetycznymi i poznawczymi. Bogactwo motywów sprawia, że każdy znajdzie wzór odpowiedni dla siebie. Poszczególne kartki z rysunkami można łatwo wyrwać , by przygotować z nich kolekcję, która znakomicie nadaje się do dekoracji mieszkania. Koloruj więc i twórz własną kolekcję obrazów! Kolorowanki zamieszczone w tej książce nawiązują do techniki kontemplacyjnej zen. Podobnie jak ona umożliwiają skupienie się na własnym wnętrzu, by odzyskać spokój ducha. Na rysunkach znajdziemy elementy znane doskonale z japońskich ogrodów zen: rośliny, skały, wodę, piasek lub żwir, a także elementy małej architektury: pawilony, latarnie i mosty spinające brzegi stawów lub strumieni. Ożywienie tych krajobrazów poprzez wypełnienie ich kolorami ma silne działanie relaksacyjne.

źródło opisu: http://www.wydawnictwo-debit.pl/offer,114,1005,ogrod_zen.html

źródło okładki: http://www.wydawnictwo-debit.pl/offer,114,1005,ogrod_zen.html

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!