Tydzień z Milionerem

Wydawnictwo: Złote Myśli
biznes, finanse

Poznaj mentalność milionera i dowiedz się, od czego naprawdę zależy sukces w życiu i biznesie. Jeśli masz już milionowy dochód pasywny, to niewiele od nas możesz się dowiedzieć. Jeśli nie, to do stracenia masz tylko 20 złotych. Do zyskania... znacznie więcej. Nie spodziewałem się, że można zamieścić tak wiele cennych informacji w tak niewielkiej publikacji. Serdecznie polecam wszystkim zaczynającym swoją drogę ku niezależności finansowej! Krzysztof Rogala, PoznańKsiążka, którą Ci przedstawiamy, nie jest klasycznym podręcznikiem. Autor, z braku odpowiedniej nomenklatury, nazywa ją minipowieścią biznesową. Jest to opowieść o tym, jak w przeciągu tygodnia można zmienić swój światopogląd, podjąć życiowe decyzje, zrozumieć, jak najłatwiej zostać bogatym człowiekiem, i zaprogramować swój umysł na autopilota: Jestem Milionerem . Już za chwilę wyruszysz na fascynujące spotkanie z naprawdę zamożnym człowiekiem. Człowiekiem, który postanowił podzielić się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem. Pozwól, że Ci przedstawię... Hugh mój osobisty Milioner. Tydzień z Milionerem jest subiektywnym zapisem kilku dni, jakie spędziłem w Irlandii na zaproszenie Milionera Hugh. Przez ten majowy tydzień przyglądałem się, jak żyją milionerzy, uczyłem się sposobów zdobywania milionów oraz nawyków, które pomagają milionerem zostać. Tydzień z Milionerem nie jest podręcznikiem, raczej opowiadaniem biznesowym. Nie jest to książka do nauki, raczej do poczytania i przemyślenia. Nie każdy ją polubi i nie do wszystkich jest adresowana. Kupisz ją, jeśli już wkrótce chcesz mówić o sobie Milioner. Tomasz Woźny, autor Autorem e-książki Tydzień z Milionerem jest tak naprawdę Hugh irlandzki Milioner, inwestor, właściciel kilku dużych film developerskich, hoteli, restauracji. Człowiek, który do swoich milionów doszedł drogą na skróty, bo szybko poznał odpowiednie sposoby. Sposoby, którymi podzielił się najpierw ze mną, a teraz daje szansę poznania ich Tobie! Pamiętaj, że autorem e-książki Tydzień z Milionerem jest tak naprawdę Hugh irlandzki Milioner, inwestor, właściciel kilku dużych film developerskich, hoteli, restauracji. Człowiek, który do swoich milionów doszedł drogą na skróty, bo szybko poznał odpowiednie sposoby. Sposoby, którymi podzielił się najpierw ze mną, a teraz daje szansę poznania ich Tobie!

boseti | 2016-09-14
Przeczytana: 14 września 2016

Książka bardzo krótka i rozwlekle napisana, ale ma w sobie "Coś". Dla mnie mógłby być spokojnie miesiąc z milionerem. Parę ciekawych porad których nigdzie wcześniej nie spotkałem. Sympatyczną pozycja.

kiwi190 | 2016-11-29
Michał Czekaj | 2010-09-08