Medziugorje. Modlitewnik-przewodnik

Wydawnictwo: Franciszkańskie Wydawnictwo św. Antoniego
Medjugorie
religia
PiotrW

Od ponad trzydziestu lat do Medziugorje przybywają codziennie tysiące pielgrzymów. Każdy pielgrzym stara się uczestniczyć w wieczornym programie modlitewnym. Modli się na Górze Objawień i Krizevacu, przystępuje do spowiedzi świętej czy jest na adoracji najświętszego sakramentu lub adoracji krzyża. Na początku wydaje się, że tego wszystkiego może być za dużo. Czy jednak możemy powiedzieć o sobie, że jesteśmy dobrymi uczniami, gdy wybieramy tylko te bardziej interesujące nas zajęcia? Za mało będzie przyjechać tutaj tylko na jeden dzień. Trzeba dać się przesiąknąć atmosferze Medziugorje, o którym w 1988 r. Jan Paweł II powiedział w prywatnej rozmowie z abp. Murillo Kriegerem z Maringa w Brazylii: „Medziugorje, to jest duchowe centrum świata" (www.medjugorje.org.pl). Aby owocniej spędzić w tym miejscu czas, warto nieco więcej o tym miejscu się dowiedzieć.

źródło opisu: Franciszkańskie Wydawnictwo św. Antoniego, 2014

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!