Matka Boża i Marija

8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Marija and the Nother of God
978-83-924332-8-6
religia

„Do czasu pierwszego objawienia się Matki Bożej 24 czerwca 1981 r. Medjugorie było małą, nic nie znaczącą, biedną wioską, zagubioną w górach Bośni i Hercegowiny. Dziś natomiast jest jednym z najbardziej znanych i uczęszczanych miejsc pielgrzymkowych w świecie. Ponieważ objawienia trwają, Kościół katolicki jeszcze oficjalnie nie wypowiedział się na ich temat. 24 listopada 1993 r. biskupi z wysp Oceanu Indyjskiego podczas swojej wizyty w Watykanie zostali zaproszeni przez Ojca Świętego na kolację. Później relacjonowali, że rozmawiali z papieżem między innymi na temat Medjugorie. Jan Paweł II miał im wówczas powiedzieć: »Orędzie Matki Bożej jest kluczem do zrozumienia tego, co się dzieje i co się będzie dziać w świecie«.
Znana irlandzka dziennikarka Heather Parsons, autorka książki Matka Boża i Marija, po raz pierwszy przyjechała do Medjugorie 24.06.1985 r., po to aby napisać obiektywny reportaż o rzekomych objawieniach w tej miejscowości. Parsons była niepraktykującą protestantką, bardzo sceptycznie...

źródło opisu: Agape, 2008.

źródło okładki: www.agape.org.pl

Netka_RS | 2015-04-23
Przeczytana: 18 kwietnia 2015

Piękna książka, napisana przyjemnym do czytania językiem. Książka przedstawia "wyciąg" samą esencję objawień Matki Bożej w Medjugorie. Warto przeczytać a potem zastosować w swoim życiu, warto też do niej z czasem wrócić.

| 2016-10-03
Klaudiak | 2015-04-23