Zadania dla asów Klasa 1.Dla sześciolatków i siedmiolatków. Ćwiczenia dodatkowe do matematyki. Opracowanie zgodne z aktualną podstawą programową

Wydawnictwo: Impuls

Ćwiczenia te mogą być stosowane w szkole i w domu jako zadania uzupełniające, sprawdzające lub domowe. Obejmują zakres umiejętności i wiedzy przewidziany programem dla klasy I. Można stosować je do pracy indywidualnej zarówno z dzieckiem zdolnym, jak i mającym trudności w nauce.

66 stron wyjątkowych zadań matematycznych dla sześciolatków i siedmiolatków klas 1.

źródło opisu: http://impulsoficyna.com.pl/nowosci/zadania-dla-asow-klasa-1,1780.html

źródło okładki: http://impulsoficyna.com.pl/okladki/big/978-83-8095-015-3.jpg?v=0

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!