Podejdź bliżej

978-83-934751-0-0
życie, biografia
komiksy
tranzyt

Autorka subtelnie splata fragmenty wspomnień 3 pokoleń swojej rodziny w retrospekcję własnych korzeni. „Podejdź bliżej"” jest poruszającą kroniką rodzinną, w której łączą się ze sobą historia i wydarzenia z prywatnego życia. Komiks, wykonany techniką scratchboardingu, opowiada jak doszło do tego, że autorka urodziła się jako córka Amerykanki i Niemca. "Podejdź bliżej" jest pierwszą książką...

"Podejdź bliżej" jest pierwszą książką Line Hoven, która wydana została przez niemieckie wydawnictwo Reprodukt. Album powstał jako jej praca dyplomowa w Wyższej Szkole Nauk Stosownych w Hamburgu.

źródło opisu: Centrala - Central Europe Comics Art, 2012

źródło okładki: www.centrala.org.pl