Bajki i wiersze

Wydawnictwo: Wilga
Magda

Znane i lubiane wiersze i bajki Juliana Tuwima.

źródło opisu: http://sklep.gwfoksal.pl/bajki-i-wiersze.html

źródło okładki: http://sklep.gwfoksal.pl/bajki-i-wiersze.html

Czytałam te piekne wiersze moim kochanym siostrzenicom dużo prawdy i mądrości przekazują,uczą,bawią dla mnie to klasyka ta książeczka bardzo lubią dziewczynki jak im czytam.
Bardzo sympatyczne,miłe są.

Kachna Jadach | 2017-09-20
Na półkach: Przeczytane, Dla dzieci

Wierszy Tuwima nie trzeba reklamować, jest tu też dodatkowo przekład "Złotej rybki". Polecam konkretnie wydanie ilustrowane przez Macieja Szymanowicza (któremu szczerze gratuluję!) - na rysunkach jest ZAWSZE dokładnie to, co w tekście.
Bardzo polecam!

kryminalnakuchnia | 2016-07-29
Na półkach: Przeczytane, Dla dzieci

Julian Tuwim i jego bajki i wiersze są dowodem na to, że niezależnie od wieku czytelnika nadal bawią i uczą.

W świecie komputeryzacji i automatyzacji warto pamiętać o tym jakie wartości przekazujemy dzieciom.

Moje serce się raduję, kiedy mój czerto letni syn słucha w skupieniu tak jak ja kiedyś.

Książka sama w sobie pięknie wydana, kolorowa i treściwa.
Warta każdej złotówki, choćby miała czekać kolejne lata na następne pokolenie