Dyskusje o książce Zło konieczne

Ostatnia akywność
zabawa z tytułami
 Anusia
21 godz. temu
Jakie książki po Trylogii Millenium ?
Odświeżam wątek. Czy możecie polecić coś chociażby zbliżonego do sagi Millenium w której tak świetnie i wyraziście napisane byłyby postaci oraz prowadzona historia? Nie interesują mnie żadne tasiemce, aczkolwiek jednak fajnie jakby to była cegła(y) gdzie dałoby się aż tak zżyć z bohaterami i powolnie acz bezpowrotnie wsiąknąć w wielowątkową fabułe.
22023
6 dni temu
Książki, które czytamy z zapartym tchem.
Dzieci Ireny Sendlerowej czytałam nie raz :) świetna książka
28 tyg. temu
Czytamy w weekend
 Krzyk Krzyk Książka przyszła niedawno i dopiero co ją przekartkowałam, ale wydanie jest bardzo śliczne i planuję przy niej się wieczorem odprężyć.
3 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (marzec 2018)
Sprzedam książki z gatunku kryminał/horror/fantasy/post-apo. Wszystkie w bardzo dobrym stanie, raz czytane lub (wstyd przyznać) zupełnie nowe. 20zł/szt (przesyłka wliczona)  Dawca Dawca  Opowieści o pilocie Pirxie Opowieści o pilocie Pirxie
11919
6 lata temu
WYMIENIE/SPRZEDAM (wrzesien 2017)
Sprzedam 15 zł/szt  Życie w innych światach. Dwudziestowieczna debata nad życiem pozaziemskim  Po prostu Wszechświat. Proste odpowiedzi na trudne pytania  Potęga i piękno. Ekstremalne zjawiska w kosmosie  Peter Higgs. Poszukiwania boskiej cząstki  Fizyka rzeczy niemożliwych. Fazery, pola siłowe, teleportacja i podróże w czasie
6 lata temu
Pokazuje 6 z 33