Książę Piekieł: Devils and Realist 10

Tłumaczenie: Paulina Tuczapska
Cykl: Książę Piekieł (tom 10)
Wydawnictwo: Studio JG
Makai Ouji: Devils and Realist
9788380011915
komiksy
Satis

W tym tomie bliżej przyjrzymy się historii Dantaliona i jego wiernego kamerdynera. Jak się okazuje, nie zawsze byli tak blisko. Tymczasem Baphomet i William zostają uprowadzeni do obcego wymiaru przez członkinię diabelskiego rodu. Pragnie ona wykorzystać osłabienie demona i tym samym nadwyrężyć siły Dantaliona. Na pomoc Temu, Który Wybiera ruszają nie tylko demony - do Piekła, wbrew wszelkim zakazom, decyduje się pofatygować jeden bardzo potężny anioł.

źródło opisu: Studio JG, 2017

źródło okładki: http://studiojg.pl/

Magdalena | 2018-04-17
Przeczytana: 15 kwietnia 2018

Nie wierzę, że tak się zakończył ten tom i aktualnie nie ma kolejnego!
Jestem pod wrażeniem.
Nie dało się oderwać!
Gorąco polecam!

silwana | 2018-02-11
Przeczytana: 11 lutego 2018

Robi się coraz ciekawiej. Jestem ciekawa w ilu tomach zakończy się cała historia.