Jak zostałam bóstwem!? #8

Cykl: Jak zostałam bóstwem!? (tom 8)
Wydawnictwo: Studio JG
Kamisama Hajimemashita
komedia, fantasy, romans, shoujo, manga
komiksy
Dejikos

Nanami niespodziewanie trafia do Krainy Ciemności. Pragnie uratować Kirihito, który jako człowiek nie przeżyłby w tym wymiarze bez pomocy bóstwa. Tymczasem Tomoe, dowiedziawszy się o kłopotach swojej pani, rusza do Izumo na ratunek. Niestety jako chowaniec posiada zbyt małą siłę, aby stawić czoła nieprzyjaznym bogom, chcącym utrudnić Nanami powrót z zaświatów. Lisi sługa decyduje się więc na desperacki krok – przerażającą przemianę.

źródło opisu: Studio JG, 2016

źródło okładki: http://studiojg.pl/

Leania112 | 2016-12-12
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Mangi, 2016 r.
Przeczytana: 12 grudnia 2016

Kolejne spotkanie z Nanami i ferajną zaliczone. Obrady zostały zakończone, rysunki są piękne, Tomoe jak zwykle cudowny *.* Teraz tylko czekać na kolejny tom ;)

luniaczek | 2017-07-18
Przeczytana: 19 lipca 2017