Przywództwo z wizją. Kreowanie świata do którego ludzie chcą przynależeć

Wydawnictwo: Neuroedukacja
biznes, finanse

Przywództwo z wizją. Kreowanie świata, do którego ludzie chcą przynależeć Roberta Diltsa to jedna z niewielu pozycji dostępnych w języku polskim, która w całościowy sposób traktuje temat współczesnego przywództwa. Autor, czołowy teoretyk i praktyk NLP, poddaje analizie najistotniejsze umiejętności cechujące skutecznego przywódcę. Najważniejszą z nich jest według Diltsa tytułowa umiejętność kreowania świata, do którego inni chcą należeć.

ZielonyRangers | 2016-11-22
zuzka123456789 | 2016-05-23