Dyskusje o książce Dom Rothschildów. Prorocy finansów 1798-1848

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książki podobne do...
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5113281/wrona-czesc-i Tu jest podobna tematyka, może Ci się spodoba ^_^
3 tyg. temu
Czy walka z internetowymi piratami to walka z wiatrakami?
"jest zbyt leniwy żeby się dowiedzieć" czy jest w okolicy biblioteka dla dorosłych. Ale z innej strony są miejsca w Polsce, gdzie do takiej biblioteki jest daleko lub dojazd jest utrudniony nawet ruszenie 4 liter nie pomaga i nie każdy ma do dyspozycji samochód.
26 tyg. temu
Wznowienia książek, po które chętnie sięgnelibyśmy
Mnie najbardziej ucieszyłoby wznowienie cyklu "Miecz prawdy" Terry'ego Goodkinda. Kiedyś kolekcjonowałam, sprzedałam i dziś ogromnie żałuję, bo powróciłam do serii po latach i przepadłam na nowo. W bibliotekach są dość podniszczone już tomy, a w internecie owszem można kupić wybrakowane tomy, ale po mocno zawyżonych cenach 😔.  Chętnie uzupełniłabym kolekcję z...
32 tyg. temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Listopad 2018)
 Hardy, twardy, najlepszy Hardy, twardy, najlepszy
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Kwiecień 2016)
Nie mogłam przejść obojętnie koło koszyków z książkami w Carrefour Za 12,99 zł  Sekretny język kwiatów  Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął Za 8,99 zł  Mój przyjaciel mrok Z 1 zł  Czy Nowy Jork płonie?
20791
8 lata temu