Uśmiech Świętego Huberta

Wydawnictwo: Atra World
hobby
Atra

Dzięki tej książce poznamy urok dawnych polowań. Adam Górecki opowie nam swoje wrażenia z pierwszej samotnej eskapady myśliwskiej, na jaką wybrał się w wieku 10 lat. Podzieli się także przeżyciami związanymi z atakiem wilków na zaprzęg konny, którym podróżował gdy był niewiele starszy. Opisze nam również polowanie na niedźwiedzia zorganizowane w Bieszczadach dla myśliwych z Chin oraz spotkanie z wilkiem na Polesiu, który pechowo mu się wymkną, a kilka dni później śmiertelnie zranił człowieka.
Z Pawłem Szumilasem odbędziemy szereg wypraw na ptactwo - zapolujemy na głuszca w czasie toków, na kaczory z krykuchą, a wreszcie na słonki. Nie zabraknie też wspomnień z polowania na koziołka.

Do książki dołączony jest film DVD pt. Księga

źródło opisu: http://www.atraworld.pl/usmiech-swietego-huberta-p-582.html

źródło okładki: http://www.atraworld.pl/usmiech-swietego-huberta-p-582.html

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!