Stalowe fortece. Tom IV

Castles of Steel
9788365201591
historia
Getos

ROBERT K. MASSIE Stalowe Fortece Massie jest mistrzem historycznej opowieści, imponuje niesamowitym literackim rzemiosłem… Max Boot, The New York Times Book Review Przedstawił każdą postać z artystyczną wizją pisarza… napisana z pasją opowieść o ludziach z epoki pierwszej wojny światowej… The Waszyngton Post Book World Wspaniałe, niewyobrażalne osiągnięcie …Książka napisana lekkim,...

ROBERT K. MASSIE

Stalowe Fortece

Wspaniałe, niewyobrażalne osiągnięcie …Książka napisana lekkim, świetnie się czytającym stylem oparta na benedyktyńskiej pracy historyka... Milwaukee Journal Sentinel

Żywy opis postaci i wydarzeń… mistrz gawędziarstwa… w tym rodzaju historycznego pisarstwa wątpię, by Massie miał sobie równego Paul Kennedy, Los Angeles Time Book Reviev

źródło opisu: http://finna.com.pl/

źródło okładki: http://finna.com.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!