Bajkowa Dolina Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej

LubimyCzytać

Przewodnik stworzony z myślą o rodzinnych wyprawach. Po malowniczej Dolinie Pałaców i Ogrodów poprowadzą Was 2 nadworne myszki Fryderyka i Wilhelm. Na niewielkim terenie pomiędzy Rudawami Janowickimi a Karkonoszami odnajdziemy niemal 30 obiektów architektury świeckiej, m.in. wieżę rycerską, zamki, dwory, barokowe pałace, jak również romantyczne kompleksy parkowe.Zapraszamy do odkrywania tej niesamowitej krainy i życzymy udanej wyprawy!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!