Budapest. Pocket map. 1:15 000 ExpressMap

LubimyCzytać

* szczegółowa skala 1:15 000 (1 cm – 150 m)* bogata treść turystyczna, m.in.: zabytki, muzea, hotele, schroniska młodzieżowe i inne istotne obiekty* linie i stacje metra oraz kolei podmiejskiej* linie autobusowe, tramwajowe i trolejbusowe z przystankami, tramwaj wodny* cieniowanie plastycznie pokazujące urozmaicone ukształtowanie terenu miasta* schemat metra i kolei podmiejskiej* skorowidz ulic

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!