Encyklopedia filozofii. Tom 2

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
LubimyCzytać

Niniejsza encyklopedia to niewyczerpane źródło informacji dla wszystkich, których interesują abstrakcyjne zagadnienia, odwieczne problemy oraz podstawy ludzkiej wiedzy. * Obraz filozofii w różnych wiekach i krajach * Hasła przedstawiające myślicieli, szkoły, koncepcje, pojęcia i kwestie praktyczne * Liczne przypisy oraz propozycje dalszych lektur * Chronologiczna tabela filozofii * Diagramy ilustrujące strukturę filozofii * Galeria portretów filozofów dawnych i współczesnych.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!